ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

01.06.2018 14:02

 Сьогодні у Мирному відсвяткували День захисту дітей за підтримки СПФ.

Уже традиційно 1-го червня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей.  Святкували цього дня і у селі Мирному. Саме тут, за підтримки СТОВ «Старинька птахофабрика», працівники місцевого Будинку культури організували захід «Дитинства світ казковий».

Розпочалося дійство біля фасаду БК з конкурсу малюнків на асфальті. Його учасники мали можливість не лише продемонструвати свої художні здібності, а й зобразити за допомогою кольорової крейди любов до рідного краю чи Батьківщини.

Перетворивши асфальтне покриття в один великий витвір мистецтва, юні художники дружною компанією перебралися до парку відпочинку, де й відбулася основна частина святкування.

Директор Старинської птахофабрики Сергій Міщенко особисто привітав присутніх зі святом та нагородив тих дітей, чиї асфальтні малюнки журі оцінило в найвищий бал.

Далі розпочалася концертна програма. Підготували її теж юні артисти. Вони дарували глядачеві пісенні композиції, заворожували запальними танцями, піднімали настрій читанням гумору, та чарували слух грою на музичних інструментах.

Завершилося свято різноманітними конкурсами та розвагами. Відтак, діти і час з користю провели, і морозивом поласували та ще й подарунки додому принесли.