КОМАНДА "СТАРИНСЬКОЇ ПТАХОФАБРИКИ" - ЧЕМПІОН

04.06.2018 09:00

Команда Старинської птахофабрики – чемпіон UCAB FOOTBALL FEST

2-3 червня на стадіоні Київського національного університету біоресурсів України вирували справжні футбольні пристрасті. Саме тут відбувся турнір UCAB FOOTBALL FEST, організатором якого є асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

У турнірі взяли участь 24 команди від підприємств членів асоціації. Долучилися до масштабного спортивного заходу й команда працівників СТОВ «Старинська птахофабрика». Футболісти підприємства з легкістю пройшли ігри чвертьфіналу та півфіналу. А у фінальній грі виграли у команди «Захід-агро МХП» і стали чемпіонами турніру. За перемогу у футбольному дербі команду Старинської птахофабрики нагородили сертифікатом на суму 60 000 гривень. А гравець команди Микола Мельник став кращим бомбардиром турніру, протягом якого він забив аж 12 голів.

За правилами турніру UCAB FOOTBALL FEST команди-переможці направляють свої призові на благодійність. Вчинить так і команда СТОВ «Старинська птахофабрика», гравці якої довели, що здатні не лише демонструвати хороші виробничі показники у своїй повсякденній роботі, а й досягати високих результатів у спорті.