МЕДОГЛЯД У МИРНОМУ

18.06.2018 16:07

Нещодавно за підтримки СТОВ «Старинська птахофабрика» у амбулаторії села Мирного бригада лікарів з Баришівської ЦРЛ безкоштовно надавала медичні послуги місцевому населенню. Така практика стала можливою завдяки меморандуму про співпрацю, що був укладений між Баришівською районною радою та Старинською птахофабрикою. У рамках такої співпраці підприємство зробило капітальний ремонт травматологічного відділення Баришівської ЦРЛ на суму майже 90 тис. грн.

Адміністрація лікарні забов'язалася безкоштовно надавати медичні послуги мешканцям тих населених пунктів, де Старинська птахофабрика провадить свою діяльність.

У Мирному цілий день працювала бригада вузькопрофільних спеціалістів, до якої увійшли хірург, невролог, дерматолог, сімейний лікар, гінеколог, кардіолог, фахівці медичного офтальмологічного центру «Зір 100%» з м. Києва, лікар УЗД та фахівці клініко-діагностичної лабораторії.

Більшість тих, хто обстежився, – пенсіонери, проте чимало охочих потрапити на прийом до лікаря було серед мешканців молодшого віку. Цього дня електрокардіограму серця зробили 55 людей, УЗД обстеження органів черевної порожнини, нирок, щитоподібної залози – 25 осіб. Окрім того, було проведено 135 лабораторних та 22 цитологічних дослідження. Загалом за час роботи в Мирному спеціалісти надали 450 медичних послуг.

У результаті медичного огляду 25 осіб було віднесено до групи ризику по кардіологічним захворюванням, 10 – направлені на оперативне лікування до лікаря-хірурга, ще 1 людина – в онкодиспансер. Також для вирішення питання оперативного лікування 6 хворих було направлено до офтальмологічного центру.

Відвідала спеціалістів мешканка Мирного – пенсіонерка Любов Гальченко, яка залишилась задоволена послугами: «Я обстежилася у гінеколога, терапевта, невропатолога, здала кров на аналіз, зробили мені й електрокардіограму серця - усе безкоштовно.  Дуже хорошу консультацію надав судинний хірург. Чула, що це Старинська птахофабрика організувала для нас такий безкоштовний медогляд, тож дякую її керівництву за таку добру справу».

Пізніше бригада лікарів Баришівської ЦРЛ здійснить такі виїзди і в інші села, де розташовані виробничі потужності Старинської птахофабрики, про що населенню буде повідомлено заздалегідь.