ПРО ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

20.07.2016 10:03

 

 

 

МИРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Бориспільського району

Київської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  розроблення детального плану

території земельних ділянок по вул. Центральна в с.Мирне

Бориспільського району Київської області  

 

        Відповідно до п.34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.8,10,16,19 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності»,

Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 « Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», розглянувши заяву гр. Черпака Сергія Миколайовича, власника земельної ділянки площею 0,2000 га, згідно свідоцтва про право власності серія СТА № 712702, кадастровий номер 3220885701:01:011:0034, з метою уточнення положень генерального плану, Мирненська сільська рада

                                                                  ВИРІШИЛА:

1.      Розробити детальний план території (ДПТ) земельних ділянок орієнтовною площею 1,0000 га по вул. Центральна в с.Мирне Бориспільського району Київської області для розміщення автозаправної станції та торгівельних павільйонів, враховуючи розвиток прилеглих територій згідно ДБН Б.1.1-14:2012.

2.      Фінансування робіт з розроблення ДПТ земельних ділянок здійснити за рахунок коштів заявника, згідно з частиною 3 ст.10 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності».

3.      На розроблення ДПТ укласти двосторонню угоду між Заявником та Розробником містобудівної документації.

4.      Виконавчому комітету Мирненської сільської ради при розробленні  ДПТ забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.

5.      Подати проект ДПТ на розгляд архітектурно- містобудівної ради відповідного рівня при спеціально уповноваженому органі з питань містобудування та архітектури, згідно зі статтею 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

6.      Проект ДПТ подати на затвердження Мирненської сільської ради згідно з чинним законодавством України.

7.      Оприлюднити дане рішення шляхом опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті сільської ради у двотижневий строк з дня прийняття.

8.      Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислових, земельних, екології, благоустрою та архітектури.

 

              Голова ради                                                     О.С.Коваленко

 с.Мирне

14 липня 2016 року

№ 72-7-УІІ