Про оскарження рішення Мирненської сільської ради Бориспільського району Київської області від 14-07-2016 № 74-7-VII "Про розгляд заяв громадян щодо надання земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку і господарських споруд"

27.02.2017 12:10

Мирненська сільська рада повідомляє про оскарження рішення Мирненської сільської ради Бориспільського району Київської області від 14-07-2016 № 74-7-VII  "Про розгляд заяв громадян щодо надання земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку і господарських споруд"

            Позивач просить: «1. Визнати протиправною бездіяльність Мирненської сільської ради у формі неприйняття рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку або надання мотивованої відмови у його наданні. 2. Визната незаконним рішення Мирненської сільської ради  Київської області № 74-7-VII в частині надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку. 3. Зобов'язати Мирненську сільську раду вчинити певну дію у відповідності до закону, а саме надати мотивоване рішення Мирненської сільської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку.»

            Судовий розгляд адміністративної справи  призначено на 16 березня 2017 року о 12:30 год у Бориспільському міськрайонному суді Київської області, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 72, каб. №1

с.Мирне

Бориспільського р-ну

Київсбкої обл.

Виконавчий комітет Мирненської с/р

27 лютого.2017 року