Про розгляд заяв громадян щодо надання земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку і господарських споруд

14.07.2016 16:51

 

Україна

Київська область         

Бориспільський район

Мирненська сільська рада

 

РІШЕННЯ

 

 

  Про розгляд заяв громадян

  щодо надання  земельних ділянок під будівництво

  та обслуговування житлового будинку і господарських споруд

 

 

         Відповідно до ст.12 Земельного кодексу України  п.34  ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на  звернення  громадян щодо надання земельних ділянок під будівництво   та обслуговування житлових  будинків  і господарських споруд,  враховуючи пропозиції  земельної комісії та  депутатів сільської ради  с. Мирне, Мирненська сільська рада

 

                                                                  ВИРІШИЛА:    

 

             1.Тимчасово призупинити (ввести мораторій) прийняття рішень сільської ради щодо надання (відведення) земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, а також дозволів на складання проектів землеустрою щодо їх відведення.

               2.Дане рішення не стосується розгляду відповідних заяв мешканців с.Мирне, які призвані Бориспільським ОМВК по заходам часткової мобілізації з початку 2014 року, контрактників, добровольців та виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції на сході України,  дітей-сиріт, учасників бойових дій,  та громадян які поновлюють рішення у зв’язку із інвентаризацією раніше наданих земельних ділянок.

               3.Термін дії рішення – до вирішення питань щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд особам, зазначених у пункті 2 даного рішення.

4. Контроль за виконанням  даного  рішення   покласти на постійну  комісію   з питань  агропромислових, земельних, екології, благоустрою та архітектури.

 

 

       

 

             Голова ради                                                       О.С.Коваленко

 

 с.Мирне

14 липня  2016 року                                                                      

№ 74 -7-VІІ