Про затвердження Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сіл Мирне та Малі Єрківці

16.09.2014 15:54

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

 

Згідно з вимогами Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень та пропозицій від населення  на офіційному веб-сайті Мирненської сільської ради  - www.msrada.com.ua  буде оприлюднено проект рішення Мирненської  сільської ради  «Про затвердження Порядку залучення забудовників до пайової  участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та  соціальної  інфраструктури сіл Мирне та  Малі Єрківці  з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також в приміщенні Мирненської сільської ради .

         Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул. Леніна 5а село Мирне Бориспільського району (приміщення сільської ради).

 

Аналіз регуляторного впливу

 проекту  рішення Мирненської  сільської  ради,,Про  затвердження  Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно –транспортної та соціальної  інфраструктури сіл Мирне  та Малі Єрківці ”

 

аналіз регуляторного впливу.doc (54784

ПРОЕКТ РІШЕННЯ.doc (81408)