Святкування Купала у Мирному

07.07.2016 11:36

6 липня жителі і гості Мирного святкували Івана Купала. Після привітання сільського голови Оксани Коваленко до уваги присутніх була представлена концертно–розважальна програма, підготована учасниками художньої самодіяльності Будинку культури села Мирного та клубу села Малі Єрківці. В ході програми глядачі змогли побачити фольклорно–хореографічну композицію, виконану учасницями танцювального гуртка. Виконавши танок, дівчата здійснили й обряд пускання віночків на воду.

Також всю громаду зі святом привітав Іван Купайло. Він побажав людям здоров’я, усіляких гараздів та окропив присутніх на щастя-на долю водою. У ході концертної програми прозвучали пісні у виконанні самодіяльного народного хору «Серпокрилець» БК с. Мирне та аматорського вокального ансамблю «Дивограй» клубу с. Малі Єрківці. Також присутніх порадував своїм співом завідуючий клубом с. Малі Єрківці Юрій Забродін. Ведучою святкової програми була художній керівник БК села Мирного Руслана Широконіс.

Протягом розважальної частини святкового вечора було проведено низку конкурсів, обрядів та розваг. Не забули і про умільців–«стовполазів», які  з азартом заходилися приборкувати стовпа. Але далеко не всім це вдалося. Ті, хто таки зміг долізти до вершини стовпа, отримали подарунки.

Кульмінацією розважальної програми стала святкова лотерея, в ході якої розіграли багато різноманітних призів, наданих Старинською птахофабрикою.

Наприкінці дійства здійснили ще один обряд — запалили купальське багаття. Гості свята танцювали навколо яскраво палаючого вогню під хорошу музику від Валентина Бойка, молодого діджея із Малих Єрківець.