СВЯТО ДИТИНСТВА В МИРНОМУ

02.06.2016 16:15

Миру мир, а дітям — свято.

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у селі Мирному відбулася велика святково–розважальна програма «Планета дитинства». Підготували її спільними зусиллями творча команда спеціалістів Будинку культури с. Мирне, Мирненської школи та клубу с. Малі Єрківці.

Участь у святі взяли 100 дітей. В ході розважальної програми вони здійснили віртуальну подорож на чарівному потягу по планеті дитинства. Під час подорожі діти побували на різних зупинках. Першою була «Місто Книги та народної мудрості». Тут діти зустрілися із Королевою Книг та зіграли літературну вікторину, запросто відгадавши усіх казкових героїв. Далі діти приїхали у «Місто Талантів. Палац Домісольки», де подивилися виступ юних мирненських вокалісток. Наступною зупинкою був «Океан Розваг та фантазій». Тут діти під керівництвом хвацького пірата погралися у рухливі ігри та конкурси. На зупинці «Музична» учасники свята з легкістю відгадали всі мелодії із мультфільмів у музичній вікторині. Завершальною зупинкою подорожі стала «Танцювальна», де разом із казковою Шапокляк діти затанцювали «Танець маленьких каченят». Завершили розважальну частину святкової програми веселим квестом. Пройшовши його, діти віднайшли солодкий приз. Фінальним акордом свята стала півгодинна дискотека.

До реалізації святкової програми долучилися і благодійники. Завдяки розважальному закладу «Disco Night Club», що люб’язно надав для проведення свята літню дискотеку, діти вперше в житті змогли відчути атмосферу справжньої дискотеки. А дякуючи базовому господарству Мирного СТОВ «Старинська птахофабрика», що виділило кошти для проведення свята, ніхто з дітей не залишився без подарунка. Адже всі переможці ігрових конкурсів та розваг нагороджувалися призами. А кожна дитина, присутня на святі, отримала порцію смачного фризерного морозива. Свято вийшло веселим та радісним. Про це ясно говорили дитячі очі, у яких вигравали іскорки щастя.