У Мирному та Малих Єрківцях привітали жінок зі святом весни – Днем 8 Березня

09.03.2016 16:18

 За традицією у Мирному та Малих Єрківцях відбулися святкові заходи, присвячені Дню Жінки.

5 березня пройшов великий святковий концерт у Будинку культури села Мирного. На початку концертної програми всіх жінок зі святом привітала сільський голова Оксана Коваленко. Також вона відзначила Подяками та грошовими преміями (за сприяння дирекції птахофабрики) жінок села — працівників школи, дитячого садка, медичної амбулаторії, поштового відділення, Будинку культури, виробництва, учасниць художньої самодіяльності та ветерана війни.

Всі присутні із задоволенням переглянули концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності Будинку культури під керівництвом художнього керівника Руслани Широконіс.

6 березня концерт з нагоди Жіночого дня пройшов у клубі села Малі Єрківці. В ході концерту були вручені подяки та премії жінкам села. Глядачі насолоджувалися переслядом двогодинної концертної програми, підготовленої завклубом Юрієм Забродіним. Завдяки звуковій апаратурі, придбаній нещодавно птахофабрикою, виступи всіх сільських аматорів стали на порядок професійнішими. Це засвідчили оплески після кожного номеру.

 І в Мирному і в Малих Єрківцях глядачі щиро дякували артистам–аматорам за подаровані години святкового радісного настрою.